reklama
reklama

Zginął strażak ochotnik. Wieczorem zawyją syreny alarmowe

Na sygnale, Wiadomości, 27.09.2022 10:30, red
Strażak ochotnik został potrącony przez samochód podczas nocnej akcji
Zginął strażak ochotnik. Wieczorem zawyją syreny alarmowe
We wtorek (27.09) o godzinie 18:00 w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnej i Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych uruchomione zostaną syreny alarmowe. To na znak żałoby dla upamiętnienia strażaka ochotnika, który zginął w nocy podczas akcji.

Do tragedii doszło około północy w nocy z poniedziałku na wtorek (26/27.09) na autostradzie A4 w okolicach miejscowości Chrosna w gminie Liszki w Małopolsce. Strażacy z OSP Balice usuwali tam skutki zderzenia samochodu z sarną.

Wtedy strażacy zostali potrąceni przez nadjeżdżający samochód. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 38-letni druh z OSP Balice. Ranni zostali 38-letnia kobieta i 30-letni mężczyzna, również strażacy z tej jednostki.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy