reklama

Zerwany kabel na drodze, powalone drzewa, przerwy w dostawie prądu

Na sygnale, Wiadomości, 14.04.2021 09:25, PG
Strażacy interweniują.
Zerwany kabel na drodze, powalone drzewa, przerwy w dostawie prądu
W środę (14.04.) od rana strażacy interweniują na drogach powiatu wadowickiego. Wiele drzew osunęło się na jezdnie, między innymi w Przybradzu, Kleczy i Kalwarii Zebrzydowskiej. Pod natłokiem śniegu zrywają się również kable.

Na ul. Górskiej w Wieprzu uchylił się kabel telekomunikacyjny i wisi nad drogą. W tej sprawie już interweniuje Straż Pożarna z Andrychowa i Wieprza. Z kolei na chodniku przy ul. Żwirki i Wigury w Andrychowie również można spotkać na drodze drzewo.


Przerwy w dostawie prądu występują m.in. w Lanckoronie, Izdebniku, Mucharzu i Śleszowicach. Awaria ma zostać tutaj naprawiona do godz. 12:00. Z kolei w Zatorze, Gierałtowicach i Łowiczkach do godz. 13:30.

Prądu nie mają też mieszkańcy os. Lenartowicza w Andrychowie. Naprawa potrwa do ok. godz. 15:00.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 14.04.2021 09:36

raczej telefoniczny?