reklama

Zderzenie z karetką w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 20.07.2020 09:20, GM
Zderzenie z pojazdem uprzywilejowanym.
Zderzenie z karetką w Andrychowie
Do zdarzenia doszło w niedzielę (19.07) w nocy, po godzinie 1:00 na ulicy Krakowskiej, w rejonie skrzyżowania z Lenartowicza.

Jak ustaliła policja, kierujący samochodem osobowym marki peugeot nie udzielił pierwszeństwa karetce, która jechała na sygnale - w czasie gdy osobówka była wyprzedzana przez karetkę, kierujący peugeotem wykonał manewr skrętu w lewo. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Karetka jest lekko uszkodzona, na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierujący peugeotem został ukarany mandatem.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 20.07.2020 22:42

No nie tak samo.W Oswiecimiu nie było sygnałów dźwiękowych czyli kolumna uprzywilejowana nie była.Chlopaki wyprzedzali na podwójnej ciągłej i skrzyżowaniu.Nie będąc pojazdami uprzywilejowanymi.Natomiast tu tez jest trochę sytuacja wątpliwa .Bo w analogicznej sytuacji w czerwcu kierowca SOP dostał mandat pisaliscie chyba o tym.

oshin22, 20.07.2020 09:47

Hmm... jak onegdaj w Oświęcimiu. Ale w sumie to peugeot czy volkswagen ? Niech autor czasem przeczyta co pisze zanim opublikuje : _peugeot nie udzielił pierwszeństwa karetce, która jechała na sygnale - w czasie gdy osobówka była wyprzedzana przez karetkę, kierujący volkswagenem wykonał manewr skrętu w lewo_