reklama

Zderzenie z jeleniem. Samochód w marnym stanie

Na sygnale, Wiadomości, 25.10.2022 12:47, eł

O takie spotkanie na drogach powiatu suskiego jest bardzo łatwo.

Zderzenie z jeleniem. Samochód w marnym stanie

W Stryszawie (powiat suski) na drodze wojewódzkiej doszło do zdarzenia, które mogło zakończyć się tragicznie. 25 października po 11.00 przed jadący samochód osobowy marki suzuki swift wbiegło duże dzikie zwierzę, najprawdopodobniej jeleń.

Kobieta siedząca za kierownicą auta nie miała czasu, by wykonać jakiś manewr, który pomógłby jej uniknąć zderzenia. Zwierzę przeżyło kolizję i samodzielnie uciekło z jezdni. Kierująca nie doznała żadnych obrażeń, ale jej samochód jest w marnym stanie.

- U nas nie brakuje zwierzyny leśnej. Do niedawna spotykało się ją głównie wieczorami, ale teraz nie jest żadną nadzwyczajną sytuacją, że pojawia się blisko domów i dróg również w ciągu dnia. Trzeba uważać – mówi aspirant sztabowy Wojciech Copija, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.


Foto: FB / Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy