Zderzenie motocykla z ciężarówką. Motor stanął w ogniu, kierowca ciężko ranny

, Na sygnale, Wiadomości, 06.09.2019 06:00,
Zderzenie motocykla z ciężarówką. Motor stanął w ogniu, kierowca ciężko ranny

W czwartek (5.09) po godzinie 19.00 w Zatorze na skrzyżowaniu ulic 3-go Maja z ulicą Kopernika (DK44) doszło do poważnego wypadku drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci 46 – letni mieszkaniec powiatu oławskiego kierując samochodem ciężarowym marki DAF podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka na motocyklu 24 – letniemu mieszkańcowi gminy Zator.

- W wyniku zderzenia motocykl zapalił się. Na powyższe zdarzenie natychmiast zareagowali inni kierowcy, którzy wezwali służby ratunkowe, udzielili pierwszej pomocy motocykliście, a także ugasili palący się motocykl. Ranny 24 – latek, który doznał obrażeń wewnętrznych został przetransportowany przez helikopter medyczny do jednego z krakowskich szpitali - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

foto: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy