reklama

Zderzenie dwóch samochodów, jeden dachował, poszukiwania kierowcy [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 23.10.2020 07:10, foto: WB
W piątek (23.10) przed 7:00 rano do bardzo poważnego wypadku doszło w Rzykach.
Zderzenie dwóch samochodów, jeden dachował, poszukiwania kierowcy [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W Rzykach na głównej drodze, na jej prostym odcinku, zderzyły się dwa samochody. W wyniku zderzenia obydwa pojazdy wylądowały poza drogą, jeden dachował.

Wstępnie wiadomo, że jednej osobie została udzielona pomoc medyczna. Wiadomo również, że jeden z kierowców oddalił się z miejsca zdarzenia.

Jak przekazuje nam rzecznik prasowa KPP Wadowice Agnieszka Petek, doszło do kolizji samochodów marki: fiat oraz skoda. Kierujący fiatem oddalił się z miejsca zdarzenia. Trwają czynności co do ustalenia miejsca jego pobytu. Kierująca skodą kobieta była trzeźwa i otrzymała pomoc medyczną na miejscu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy