reklama

Zbierał grzyby, znalazł w lesie... plantację marihuany

, Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2019 10:43, red
Nowe odkrycie w beskidzkich lasach.
Zbierał grzyby, znalazł w lesie... plantację marihuany

W niedzielę (15.09) grzybiarz natknął się na konopie indyjskie rosnące na terenie leśnym w Rzykach i powiadomił o tym andrychowski komisariat. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy w zagajniku, z dala od zabudowań, odnaleźli 10 krzewów marihuany.

Rośliny sięgały od 1,5 do 2 m. Wszystkie zostały zabezpieczone, a w sprawie wszczęto dochodzenie z art. 63 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalają tożsamość właściciela nielegalnej plantacji, któremu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Podziękowania należą się grzybiarzowi, który właściwie zareagował i poinformował Policję.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

T4FS, 17.09.2019 19:13

3 lata pozbawienia wolności za parę krzaków? Grzybiarz pewnie teraz będzie zapijał swoją bohaterską postawę trutką do odkażania ran z monopolowego

Rzycon, 17.09.2019 12:27

Chyba zielarz a nie grzybiarz,obyś do końca życia same robaczywe znajdywał..