reklama

Zatrzymany za włam do sklepu

, Na sygnale, Wiadomości, 11.03.2022 10:10,
41-letni mężczyzna stanie przed sądem.
Zatrzymany za włam do sklepu
5 marca policjanci z Komisariatu Policji w Jordanowie (powiat suski0 zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów spożywczych na terenie gminy Jordanów.

Pokrzywdzony poinformował, że sprawca po wybiciu szyby w bocznych drzwiach, wszedł do środka budynku, z którego zabrał nie tylko pozostawione pieniądze, ale też alkohol, papierosy oraz karty telefoniczne.

Łączna wartość poniesionych strat wyceniona została na kwotę 2,5 tys. zł. Policjanci z Jordanowa po zabezpieczeniu pozostawionych śladów na miejscu zdarzenia od razu przystąpili do działania i zbierali wszelkie informacje, które pomogły by w ustaleniu sprawcy.

Efektem podjętych czynności było wczorajsze zatrzymanie 41-leniego mieszkańca powiatu suskiego. W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania wytypowanego przez policjantów sprawcy, mundurowi znaleźli część skradzionych rzeczy tj. papierosy i karty telefoniczne.

Mężczyźnie został przedstawiony zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy