Zatrzymany za oszustwo 'na policjanta'

, Na sygnale, Wiadomości, 28.10.2019 10:50,
Pieniądze, które mężczyzna zabrał pokrzywdzonym, odzyskano i wrócą do właścicieli.
Zatrzymany za oszustwo 'na policjanta'
W ostatnim czasie w całym regionie miały miejsce próby oszustwa metodą „na wnuczka” oraz „na policjanta. Pomimo licznych apeli oraz informacji przekazywanych w mediach, dwójka pokrzywdzonych w podeszły wieku z powiatu suskiego utraciła oszczędności swojego życia.

W wyniku natychmiastowego podjęcia czynności w tej sprawie przez policjantów z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej na następny dzień po oszustwie, zatrzymany został mężczyzna, którym okazał się być 20-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego.

Jak informuje policja, po wykonaniu czynności procesowych z jego udziałem, został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej, gdzie sporządzono wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Pieniądze, które mężczyzna zabrał pokrzywdzonym, odzyskano i wrócą do właścicieli.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy