reklama

Zatrzymana za kradzież kosmetyków sklepie

Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2021 08:00,
Kobieta kilkanaście razy dopuściła się kradzieży, w końcu wpadła na gorącym uczynku.
Zatrzymana za kradzież kosmetyków sklepie
W piątek (26.11) wadowicka policja został poinformowany o kradzieży, do której miało dość w jednej z wadowickich drogerii. Z ustaleń mundurowych wynikało, że kobieta kasowała w kasie samoobsługowej artykuły kosmetyczne, ale większość z nich po zeskanowaniu anulowała z paragonu.

Kobieta została zauważona przez pracownika ochrony, a następnie ujęta i przekazana patrolowi Policji. Jak się okazało 42-latka dopuściła się już wcześniej takich czynów. W okresie od 7 września br. do 26 listopada br. kilkanaście razy ukradła z tej samej drogerii różne kosmetyki o łącznej wartości ponad 1200 złotych. 42-letniej wadowiczance przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wadowice


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy