reklama

Zalany blok i dziwne zapachy, czyli noc na sygnale

, Na sygnale, Wiadomości, 07.04.2018 08:00, red
W nocy strażacy podejmowali kilka interwencji na terenie Andrychowa i Wadowic.
Zalany blok i dziwne zapachy, czyli noc na sygnale
We piątek wieczorem strażacy zostali wezwani na osiedle Kopernika w Wadowicach. W bloku numer 2 jeden z mężczyzn poczuł się źle podczas swojego pobytu w piwnicy.

Wezwano na miejsce strażaków, gdyż istniało podejrzenie np. zatrucia ulatniającym się gazem. Zostało to jednak wykluczone. Mężczyzna otrzymał pomoc, ale nie było konieczności odwiezienia go do szpitala.

W piątek przed północą strażacy interweniowali w przy ulicy Lenartowicza 28 w Andrychowie. Ze zgłoszenia wynikało, że wodą zalewane są trzy kondygnacje budynku. Ostatecznie okazało się, że rzeczywiście rura jest uszkodzona. Została ona zabezpieczona, a w sobotę jej naprawą ma zająć się ekipa ze spółdzielni mieszkaniowej.

Około północy strażacy usuwali plamę olejową na jednej z wadowickich ulic.

W sobotę przed 4 rano strażacy interweniowali także w Wadowicach przy ulicy Młyńskiej. Jeden z mieszkańców zgłosił, że w całej okolicy wyczuwa zapach gazu. Tego zagrożenia jednak nie potwierdzono.


źródło: PSP

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy