reklama

Zaginęła kolejna osoba, która wybrała się na grzyby [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 25.09.2021 10:17, eł

Mężczyzna pojechał do lasu ciągnikiem marki ursus.

Zaginęła kolejna osoba, która wybrała się na grzyby [AKTUALIZACJA]

Jak już informowaliśmy, tragiczny finał miały poszukiwania 72-letniej kobiety z Juszczyna. Seniorka poszła do lasu na grzyby i już z niego nie wróciła. Jej ciało odnaleziono na leśnej drodze w Osielcu. Tymczasem ruszyły poszukiwania kolejnej osoby, która wybrała się na grzyby. Tym razem to mężczyzna.

Zaginiony również ma 72 lata i jest mieszkańcem powiatu suskiego, ale gminy Stryszawa, graniczącej z Suchą Beskidzką. Mężczyzna wybrał się na grzyby wczoraj (24 września). Pojechał ciągnikiem, zatem mógł odjechać daleko od domu. Wiadomo, że z Kukowa wyjechał w kierunku Targoszowa. Rodzina zaniepokoiła się, gdy zapadła noc, a 72-latek nadal nie wrócił. Około 1.00 zgłosiła jego zaginięcie.

W poszukiwania prowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowejj Policji w Suchej Beskidzkiej oraz komisariatu w Makowie Podhalańskim włączyli się druhowie z kilku ochotniczych straży pożarnych oraz ratownicy GOPR. Szukają zaginionego seniora pieszo i przy użyciu quadów.

AKTUALIZACJA

72-latek został odnaleziony martwy niedaleko Kukowa. Zginął przygnieciony przez ciągnik.


Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy