reklama
reklama

Zaginął czternastolatek. Trwają poszukiwania [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 19.06.2024 10:20, eł
Nie wiadomo, gdzie chłopak może teraz przebywać.
Zaginął czternastolatek. Trwają poszukiwania [AKTUALIZACJA]

Czternastoletni Kuba wyszedł w poniedziałek (17 czerwca) z mieszkania i do tej pory nie wrócił. Rodzina nie może się z nim skontaktować. Chłopak jest mieszkańcem Oświęcimia, ale teraz może przebywać w zupełnie innej miejscowości.

Kuba jest szczupłym nastolatkiem o brązowych oczach i krótkich ciemnych włosach. Ma 172 cm wzrostu. Nie wiadomo, jak był ubrany w chwili wyjścia z domu. Rodzina, która bezskutecznie próbowała się z nim skontaktować, zgłosiła jego zaginięcie minionej nocy. Bliscy bardzo się o niego martwią.

- Prowadzone są poszukiwania małoletniego, jednakże zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które widziały Kubę Klimka lub posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 47 83 26 280 lub numer alarmowy 112 – apeluje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


AKTUALIZACJA: 19.06.2023

Dziś (19.06.2024) o godzinie 15.30 podczas prowadzonych poszukiwań przez policjantów oświęcimskiej komendy Policji, strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu, strażaków OSP Oświęcim, strażaków z Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej OSP Kęty oraz Grupę Wodno – Nurkową OSP Oświęcim z rzeki Soły w Broszkowicach wyłowione zostały zwłoki 14 – letniego mieszkańca Oświęcimia.

Prokurator polecił zabezpieczyć zwłoki do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu.

Śledczy prowadzą czynności w celu ustalenia dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy