reklama

Zadymienie w budynku mieszkalnym. To przez zwarcie? [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 20.11.2019 17:42,
W akcji uczestniczą strażacy z kilku jednostek.
Zadymienie w budynku mieszkalnym. To przez zwarcie? [AKTUALIZACJA]
W środę (20.11) około godziny 17:00 strażacy otrzymali zgłoszenie o kłębach dymu wydobywających się z budynku mieszkalnego w miejscowości Półwieś (gmina Brzeźnica). Na miejsce skierowano kilka jednostek straży pożarnej.

Na razie nie wiadomo, jaka jest przyczyna pożaru. Prawdopodobnie doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej na poddaszu w ociepleniu budynku, bądź też w przyłączu energetycznym. Stąd duże zadymienie. Wiadomo bowiem, że piec ogrzewający dom nie był uruchomiony.

Z kolei około godziny 19:00 do akcji wyjechali strażacy z Andrychowa - miała się palić kotłownia w domu przy ulicy Dąbrowskiego. Sytuacja została szybko opanowana. Nadpaleniu uległo drewno składowane obok komina.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy