reklama

Zadyma na Beskidzkiej w Andrychowie [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 17.05.2022 15:50, DK
W poniedziałek (16.05) po południu doszło do nietypowej sytuacji na ul. Beskidzkiej w Andrychowie.
Zadyma na Beskidzkiej w Andrychowie [AKTUALIZACJA]

Co tam się wydarzyło? Szczegóły ustala policja, która zatrzymała agresywnego mężczyznę.

Relacje są sprzeczne. Tak tę sytuacją opisuje świadek zdarzenia:

- Idący główną drogą pijany mężczyzna zatrzymywał samochody prawidłowo poruszające się jezdnią - w tym również autobus miejskiej linii. Kierowca autobusu wraz z pasażerem wysiedli z pojazdu aby upomnieć mężczyznę. Doszło do szarpaniny. Do całej sytuacji dołączyła kobieta - najprawdopodobniej partnerka pijanego mężczyzny, która również próbowała go uspokoić.
Kiedy pijany mężczyzna usłyszał, że została wezwana policja, podjął próbę ucieczki w kierunku Ronda Solidarności. Tam został ujęty przez funkcjonariuszy - mówi nam pani MonikaZ relacji innego świadka wynika, że wcześniej pijany mężczyzna nie chciał wyjść z autobusu. Wtedy to jeden z pasażerów pomógł kierowcy autobusu wyciągnąć mężczyznę z pojazdu, który po wyciągnięciu go zaczął uderzać w szybę przed autobusem. Doszło do szarpaniny na chodniku.

Nikomu nic się nie stało. Agresywny mężczyzna został zatrzymany.


Jak przekazuje nam oficer prasowy KPP asp. Szt. Dariusz Stelmaszuk:
- Otrzymaliśmy zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który wchodzi na pas jezdni i utrudnia ruch kołowy. Mężczyzna wbiegał pod nadjeżdżające samochody i zmuszał kierowców do gwałtownego hamowania. Policjanci przybyli na miejsce stwierdzili, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Z uwagi na zagrożenie jakie stwarzał dla siebie i innych oraz ilość alkoholu we krwi przewieziono go na izbę wytrzeźwień w Bielsku- Białej. Mężczyzna otrzyma zarzuty zakłócania ładu i porządku publicznego oraz zarzuty pod kątem zakłócenia ruchu ulicznego - informuje rzecznik.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy