Za narkotyki trafi do więziennej celi? Jeździli bmw po wsi i...

, Na sygnale, Wiadomości, 18.01.2018 16:50, red
Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który usłyszał 19 zarzutów.
Za narkotyki trafi do więziennej celi? Jeździli bmw po wsi i...
Jak informuje w komunikacie wadowicka policja, kilka dni temu policjanci z Posterunku Policji w Spytkowicach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem BMW, który jeździł w godzinach wieczornych ulicami Spytkowic ze swoimi znajomymi.


W związku z podejrzeniem funkcjonariuszy, że osoby te mogą posiadać narkotyki, zostały one wylegitymowane, a w trakcie ich kontroli osobistej policjanci znaleźli środki odurzające w postaci 21,55 g marihuany.

Cała trójka została zatrzymana. 18-letnia kobieta i 21-letni kierujący samochodem, zostali przesłuchani w charakterze świadka, a następnie zwolnieni.

Pasażer, 18-latek z powiatu brzeskiego usłyszał łącznie 19 zarzutów: za posiadanie, 9-krotne udzielanie i 9-krotne udzielanie odpłatnie środków odurzających, tj: czyn z art. 62 UPN, art. 58 UPN i art. 59 UPN. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

- Zatrzymany był wcześniej karany za podobne przestępstwa - informuje wadowicka policja.źródło: policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 20.01.2018 06:36

ZA 20 GR tyle wazy expresowa zupka, warto spierdolic sobie zycie za 20 gr?????

williams, 19.01.2018 20:01

"bmw po wsi" i wszystko jasne:) Udają mafiozów, no ale panny na to lecą :P