Z dumą powitali nowy samochód strażacki [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 25.09.2020 18:45, PG
W piątek (25.09.) po południu do OSP Targanice Górne przyjechał długo wyczekiwany pojazd ratowniczo-gaśniczy o napędzie 4x4.
Z dumą powitali nowy samochód strażacki [FOTO]

W piątek (25.09.) po południu strażacy z OSP Targanice Górne hucznie przywitali swój nowy pojazd. Jest to średni samochód ratowniczo-gaśniczy o napędzie 4x4. Wóz stanie w garażu remizy obok pojazdów, którymi dysponuje jednostka czyli: Star 66 z 1975 roku, Star 244 z 1986 roku, Honker z 1999 roku oraz pojazd typu Quad z 2008 roku.

Zebrało się też sporo mieszkańców, był szampan i powitalne syreny. Teraz strażacy zbierają datki na wyposażenie samochodu. Zbiórka pod linkiem: link

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Targanicach Górnych należy do jednostek włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy