Wywrotka na motorze, ulatniający się gaz, pożar [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 03.08.2020 20:45,
W poniedziałkowy wieczór służby ratownicze kilka razy wzywane były do zdarzeń.
Wywrotka na motorze, ulatniający się gaz, pożar [AKTUALIZACJA]

W poniedziałek (3.08) około godziny 19:00 na głównej drodze w Nidku doszło do wypadku z udziałem motocykla. Ze wstępnych informacji wiadomo, że mężczyzna jadący z kobietą z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad jednośladem doprowadzając do wywrócenia motocykla. Kobieta siedząca z tylu doznała obrażeń i została przewieziona karetką do szpitala w Wadowicach.

Na miejscu interweniowała policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Po godzinie 20:00 strażacy interweniowali w Rzykach, gdzie na jednej z posesji na osiedlu Polaki wyczuwalny był zapach gazu. W poniedziałek wieczorem strażacy zostali także wezwani do pożaru... plastikowego autka nad Wieprzówką przy ulicy Szewskiej w Andrychowie. Usuwali także plamę oleju na drodze w Inwałdzie.

Z kolei przed godz. 21:00 służby ratownicze zostały wezwane do zderzenia 2 aut - osobowego i dostawczego na drodze krajowej nr 28 w Świnnej Porębie [na zdjęciu]. Wstępnie wiadomo, że 5 osób zostało poszkodowanych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy