Wystarczyło tylko, że kierowca uchylił szybę....

, Na sygnale, Wiadomości, 09.05.2018 10:45, red
Kolejni pijany za kierownicą zatrzymani.
Wystarczyło tylko, że kierowca uchylił szybę....

We wtorek (8.05) o godzinie 11.15 w Zatorze na ulicy Słowackiego policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Toyota, którego styl jazdy wskazywał, że kierowca może być pod wpływem alkoholu. Gdy tylko kierujący uchylił szybę, policjanci od razu wyczuli od niego woń alkoholu. Jak się okazało 50 – letni mieszkaniec gminy Zator wsiadł za kierownicę mając w organizmie 2,18 promila alkoholu.


Również we wtorek, o godzinie 15.00, w Grojcu policjanci z oświęcimskiej drogówki patrolując rejon ulicy Głównej zauważyli nietrzeźwego rowerzystę. Badanie stanu trzeźwości 61 – letniego mieszkańca Grojca wykazało 0,84 promila alkoholu.


źródło: policjaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy