reklama

Wypadek quada. Jedna osoba poszkodowana [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 17.09.2022 15:11,
Policja ustala dokładne przyczyny tego wypadku.
Wypadek quada. Jedna osoba poszkodowana [AKTUALIZACJA]
W sobotę (17.09) po godzinie 12:00 służby ratownicze interweniowały w Podolszu k. Zatora, w rejonie łowiska ślepowron. Z nieznanych na razie powodów kierowca quada stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.


Poszkodowany został pasażer quada. Na miejscu prowadzona była reanimacja mężczyzny, udało się go uratować.

Policja ustala dokładne przyczyny wypadku.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierowca quada jadąc drogą gruntową pomiędzy stawami stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w drzewo. Poważnych obrażeń ciała doznał 35 – letni znajomy kierowcy, który podróżował quadem jako pasażer. Został on przetransportowany helikopterem medycznym do jednego ze śląskich szpitali. Badanie stanu trzeźwości kierowcy quada wykazało 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą szczegółowe okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

foto: oswiecim112.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy