reklama

Wypadek o poranku, dachowanie samochodu

, Na sygnale, Wiadomości, 18.05.2018 08:00, red
Policja ustala przyczyny kolejnego wypadku.
Wypadek o poranku, dachowanie samochodu
Tym razem w piątek (18.05) około godziny 6:30 do wypadku doszło na ul. Na Włosień na drodze z Bielan k. Kęt do Osieka. Dachował tam samochód.

Ratownicy udzieli pomocy medycznej jednej osobie.

W akcji brały udział strażacy z OSP Bielany, PSP Oświęcim, zespół ratownictwa medycznego oraz policja, która ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Jak ustalili policjanci 29 – letni mieszkaniec powiatu limanowskiego, kierując samochodem marki VW Transporter, aby uniknąć uderzenia w tył poprzedzającego go samochodu, podczas gwałtownego hamowania, stracił panowanie nad pojazdem wyniku czego zjechał z jezdni do przydrożnego rowu, a następnie pojazd przewrócił się na bok. Do szpitala na badania został przewieziony 60 - letni pasażer VW. Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi.


foto: OSP Bielany

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

-JOE-, 19.05.2018 23:19

Szybko nie znaczy dobrze wolno nie znaczy bezpiecznie. Mateo myśli że kupi gruza z mocnym silnikiem i jest panem dróg a potem rodzina w wolna niedzielę od handlu może znicze palić przy drodze bo debil bez umiejętności bez hamulca i bez muzgu wsiadł za kierownicę zabijając siebie i innych. Niesamowicie irytujące jest podejście Mateo do tematu bo ludzie tak myślący oprócz siebie narażają innych a nie koniecznie musisz zginąć możesz mieć większego pecha i zostać jarzyną.

`, 18.05.2018 10:15

"kiedy wreszcie rządzący dostosują drogi do szybkiej jazdy" ................. Szybkiej czyli jakiej ?

mateo, 18.05.2018 09:31

kiedy wreszcie rządzący dostosują drogi do szybkiej jazdy. Samochody coraz lepsze, a drogi nadal pod malucha :(