reklama

Wypadek na skrzyżowaniu dróg krajowych [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 10.07.2019 15:10,
Policja ustala przyczyny wypadku do którego doszło w środowe popołudnie.
Wypadek na skrzyżowaniu dróg krajowych [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W środę (10.07) po godzinie 13:00 w Zatorze na skrzyżowaniu drogi krajowej 44 z drogą nr 28 doszło do zdarzenia dwóch samochodów.

- Policjanci wstępnie ustalili, że 21 – letni mieszkaniec Zatora kierując samochodem marki BMW, wykonując manewr skrętu w lewo z ul. Oświęcimskiej w ul. Krakowską nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się ul. Kościuszki w kierunku Oświęcimia kierującemu pojazdem tej samej marki 30 - letniemu mieszkańcowi Zatora, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów - informuje mł. asp. Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do szpitala na badania Pogotowie Ratunkowe przewiozło 30 – letniego kierującego pojazdem BMW, u którego lekarze stwierdzili obrażenia powyżej 7 dni.

W trakcie dalszych czynności policjanci dokładnie wyjaśnią okoliczności zdarzenia.foto: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mirko2006, 10.07.2019 17:28

Nie do wiary na 10 wypadków w 8 z nich uczestnikiem jest BMW, co jest grane? Samochody kiepskiej jakości czy ich woźnice?