Wypadek na quadzie z alkoholem w tle

, Na sygnale, Wiadomości, 07.10.2019 10:55,
Mężczyzna trafił do szpitala.
Wypadek na quadzie z alkoholem w tle

Jak informuje policja, w niedzielę (6.10) w Malcu k. Kęt doszło do wypadku, w którym ranny został 26 – letni kierowca quada. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

W niedzielne popołudnie policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu z udziałem kierowcy quada. Jak ustalili do zdarzenia doszło na ścieżce prowadzącej do ulicy Jasieńskiego w Witkowicach. Spacerujący w tym rejonie mieszkaniec Witkowic przy jednym z drzew zauważył quada, a obok niego mężczyznę, który uskarżał się na ból klatki piersiowej. W związku z tym witkowianin wraz z żoną zawieźli mężczyznę do najbliższej przychodni zdrowia, gdzie okazało się, że obrażenia są poważniejsze.

Mężczyzna trafił na leczenie do szpitala. W związku z podejrzeniem, że 26 – latek kierował quadem w stanie nietrzeźwości policjanci poddali go badaniu trzeźwości, które wykazało – 0,90 promila alkoholu, dodatkowo do badań pobrana mu została krew.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia.


źródło: policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy