reklama

Wypadek na quadzie i potrącenie pieszej [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 12.04.2021 10:10,
Policja ustala przyczyny obu wypadków.
Wypadek na quadzie i potrącenie pieszej [FOTO]

Jak informuje policja, w nocy z 10/11 kwietnia o godzinie 22.30 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Malcu k. Kęt na ulicy Kościelnej.

Jak wstępnie ustalili policjanci 43 – letni obywatel Holandii, kierując pojazdem typu quad marki Kawasaki, jadąc ulicą stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wywrócił się na jezdnię. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i w stanie nieprzytomnym został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do jednego z krakowskich szpitali.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.


Z kolei w sobotę około godz. 14:30 służby ratunkowe interweniowały w związku z wypadkiem drogowym do którego doszło w Przeciszowie na ulicy Przyrębskiej.

Jak wstępnie ustalili policjanci 13 – letni mieszkaniec Przeciszowa jadąc na rowerze podczas manewru wyprzedzania, potrącił idącą prawą stroną jezdni, w tym samym kierunku 76 – letnią mieszkankę Przeciszowa. W wyniku potrącenia zarówno rowerzysta jak i piesza upadli na jezdnię. 13 – latek doznał jedynie stłuczeń, natomiast seniorka została przewieziona do szpitala, gdzie stwierdzono u niej uraz żeber i kręgosłupa.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy