reklama

Wypadek na drodze krajowej [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 03.03.2022 09:47,
Na tym skrzyżowaniu często dochodzi do niebezpiecznych sytuacji.
Wypadek na drodze krajowej [AKTUALIZACJA]

W Zembrzycach, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 z wojewódzką nr 956 zderzyły się dwa samochody osobowe. Oba mają znaczne uszkodzenia. Wiadomo również, że jedna osoba wymagała pomocy medycznej.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, dzisiaj (3 marca) przed godziną 9.00 kobieta za kierownicą toyoty, skręcając z drogi wojewódzkiej na krajową, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oplowi, który jechał od strony Suchej Beskidzkiej w kierunku Wadowic. Kierowca tego samochodu trafił do szpitala. Na razie nie wiadomo, jak poważne są jego obrażenia.

Ruch na krajówce był z początku zablokowany, później odbywał się przez jakiś czas się wahadłowo. Nie jest to pierwsze tego typu zdarzenie na tym skrzyżowaniu. Regularnie dochodzi tam do kolizji i wypadków. Niejeden kierowca uważa, że problem rozwiązałoby utworzenie tam ronda.


Foto: Gdzie stoją? Maków Podhalański, powiat suski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Dawidp, 04.03.2022 18:52

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890