reklama

Wypadek motocyklisty i dachowanie w ogródku

, Na sygnale, Wiadomości, 06.08.2021 10:55,
Policja ustala przyczyny dwóch wypadków drogowych.
Wypadek motocyklisty i dachowanie w ogródku
W czwartek (5.08) służby ratownicze interweniowały w Palczowicach k. Zatora, na ulicy Krakowskiej.

Jak wstępnie ustalili policjanci 50 – letni mieszkaniec Zabrza, kierując motocyklem marki Honda wpadł w poślizg i upadł na jezdnię. W wyniku wypadku motocyklista doznał złamania barku oraz ogólnych potłuczeń. Został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na leczenie.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

Z kolei w czwartek ok. 18.50 służby ratunkowe interweniowały w związku z kolizją drogową do której doszło w Polance Wielkiej na ulicy Polnej.

Jak wstępnie ustalili policjanci 22 – letni mieszkaniec gminy Osiek, kierując samochodem marki Volkswagen na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego wypadł z jezdni, uderzył w drzewo i ogrodzenie, po czym dachował na terenie jednej z posesji.

Za spowodowanie kolizji sprawca został ukarany mandatem punktami karnymi.

- Policjanci apelują do kierowców zmniejszenie prędkości i dostosowanie jej do warunków drogowych, a także o zachowanie szczególnej uwagi podczas opadów deszczu. Przypominają również o tym, że nawierzchnia drogi w czasie deszczu jest śliska, więc droga hamowania się wydłuża, a przy gwałtownym hamowaniu pojazd wpada w poślizg - mówi Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Palczowice

Polanka Wielka


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy