reklama

Wypadek motocyklisty

Na sygnale, Wiadomości, 02.06.2023 14:48, eł
Wyglądało to bardzo groźnie.
Wypadek motocyklisty

W Wadowicach na rondzie generała Czumy krótko przed 14.00 doszło do wypadku motocyklisty. Zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście kierujący jednośladem tylko się potłukł.

W piątkowe popołudnie (2 maja) motocyklista jadący przez Wadowice drogą krajową nr 52 miał sporo szczęścia w nieszczęściu. Na rondzie generała Czumy zdarzyła mu się nieprzyjemna sytuacja. Jego pojazd się przewrócił, prawdopodobnie na plamie substancji ropopochodnej. Choć na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie służby, mężczyzna nie wymagał pomocy. Wstał z jezdni o własnych siłach, choć niewątpliwie mocno poobijany. Obecność strażaków była jednak nieodzowna - to oni usunęli niebezpieczną substancji z drogi.


Foto: Patrole, Wypadki, Suszarki Wadowice/Kalwaria/Andrychów-Okolice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy