Wypadek motocyklistów na krajówce, jedna osoba nie żyje [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 17.05.2018 19:40, red
Do zdarzenia doszło w czwartek (17.05) wieczorem.
Wypadek motocyklistów na krajówce, jedna osoba nie żyje [FOTO]
Do zderzenia doszło w czwartek (17.05) około godziny 19:00 na krętym odcinku drogi krajowej nr 44 w Ryczowie, na granicy ze Spytkowicami. Wstępnie wiadomo, że w wypadku brali udział 2 oddzielnie jadący motocykliści oraz samochód ciężarowy.

- Na miejscu działania ratownicze prowadzili strażacy, zespół ratownictwa medycznego, wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - informuje nas Krzysztof Cieciak, rzecznik PSP w Wadowicach.

Niestety, jak się dowiadujemy, jeden z motocyklistów nie żyje. Drugi został ranny - został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Droga została zablokowana. Policja ustala dokładne przyczyny wypadku. Wstępnie wiadomo, że jadący w stronę Krakowa motocykliści zostali "zahaczeni" przez naczepę ciężarówki.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy