Wypadek autokaru z turystami, którzy wracali z wczasów z Bułgarii

, Na sygnale, Wiadomości, 09.08.2020 15:17, red
Do wypadku doszło w niedzielę na węgierskiej autostradzie. Organizatorem wyjazdu było biuro podróży z Bielska-Białej. Jedna osoba nie żyje.
Wypadek autokaru z turystami, którzy wracali z wczasów z Bułgarii

Do wypadku doszło w niedzielę (9.08) rano na popularnej autostradzie M5, w okolicy miasta Kiskunfélegyháza na Węgrzech. Autobus z nieznanych na razie powodów zjechał z autostrady i wpadł do rowu. Na miejsce zostały wysłane dwa śmigłowce ratunkowe i 14 karetek.

Autokarem podróżowało łącznie 40 osób. Turyści wracali turyści z wczasów z Bułgarii. Wyjazd zorganizowało biuro podróży Marco z Bielska-Białej. Biuro wysłało już na Węgry autokar zastępczy.

W wyniki wypadku jedna osoba zginęła, a 24 zostały ranne i trafiły do szpitali.

Rodziny poszkodowanych mogą uzyskać informacje pod numerami telefonu organizatora wyjazdu: 33 811 04 54, 33 811 04 55 oraz pod numerem 0036 305 333 036 - podało Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

foto: kadr z nagrania video opublikowanego na kanale hirado.hu/hirado.hu /YouTube

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy