reklama

Wyglądało groźnie, ostatecznie to tylko kolizja

, Na sygnale, Wiadomości, 19.05.2020 08:27, red
Zaczęło się od najechania na tył samochodu.
Wyglądało groźnie, ostatecznie to tylko kolizja
W poniedziałek (18.05) o godzinie 15.10 w Oświęcimiu na ulicy Jagiełły doszło do zdarzenia drogowego z udziałem mieszkańca gminy Kęty.


Jak wstępnie ustalili policjanci 28 – letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując samochodem marki VW Passat uderzył w tył samochodu marki VW Golf, którym kierował 47-letni mieszkaniec Oświęcimia, a który wykonywał manewr skrętu w lewo. W wyniku uderzenia golf przemieścił się na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w niego samochód ciężarowy z przyczepą.

Pogotowie Ratunkowe do szpitala przewiozło kierowcę golfa, był w stanie przytomnym.

Ostatecznie pomimo poważnych uszkodzeń pojazdów, zostały zakwalifikowane jako kolizje, ponieważ ich uczestnicy doznali jedynie stłuczeń. Sprawcy kolizji zostali ukarani mandatami i punktami karnymi.

Policjanci apelują do kierowców o zgodną z przepisami i uważną jazdę.źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy