reklama

Wszedł do domu, wyciągnął pieniądze z portfela i oddalił się w nieznanym kierunku

, Na sygnale, Wiadomości, 19.07.2019 19:45, PG
Policja apeluje o zamykanie drzwi do swoich domów i zabezpieczanie posesji.
Wszedł do domu, wyciągnął pieniądze z portfela i oddalił się w nieznanym kierunku

W piątek (19.07.) przed południem w miejscowości Targanice doszło do kradzieży w jednym z domów. Jak informuje nas asp. sztab. Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, nieznany mężczyzna wszedł do niezamkniętego domu. W kuchni znalazł portfel i wyciągnął z niego 80 zł. Następnie oddalił się z posesji w nieznanym kierunku. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Andrychowie.

Policja apeluje o zamykanie drzwi do swoich domów i zabezpieczanie posesji.

Warto zwracać uwagę na wszelkie podejrzane zachowania osób pojawiających się w rejonie domów, a także na obce pojazdy zaparkowane przy posesjach. Ważne też jest, by nie udzielać obcym osobom informacji o sąsiadach np. dotyczących godzin w których pracują.

Istotne informacje dla włamywaczy znajdują się również na portalach społecznościowych, gdzie wiele osób publikuje informacje o swoim aktualnym pobycie. To nic innego, jak... zaproszenie dla złodzieja do "odwiedzenia" opuszczonego mieszkania czy domu.

foto: pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy