Wpadli z narkotykami, bo... przejechali na czerwonym świetle

, Na sygnale, Wiadomości, 04.10.2019 12:18,
Wpadli z narkotykami, bo... przejechali na czerwonym świetle

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy nie tylko poruszali się samochodem nieprzepisowo, ale też posiadali przy sobie znaczne ilości suszu roślinnego marihuany.

Jak informuje policja, mundurowi w czasie nocnej służby zauważyli Forda Ka, który to jadąc ulicą Rynek, przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle. Samochód, w którym siedziało dwóch dwudziestopięciolatków mieszkańców powiatu wadowickiego, został zatrzymany do kontroli. Zachowanie pasażera w trakcie kontroli od razu wzbudziło podejrzenia policjantów.

Przy mężczyźnie znaleziono szczelnie zapakowany worek, w którym znajdował się charakterystycznie wyglądający susz. Badanie suszu potwierdziło, że jest to marihuana. Funkcjonariusze w samochodzie znaleźli także wagę elektroniczną. Zachowanie kierującego również dało do myślenia suskim stróżom prawa, dlatego została pobrana mu krew do badań w związku z podejrzeniem prowadzenia pojazdu pod wpływem środka odurzającego. Resztę nocy obaj mężczyźni spędzili już w celach suskiej komendy, a ich samochód został odholowany. Waga zabezpieczonego suszu marihuany wskazała 110 gram.

Kierującemu w związku z prowadzeniem pojazdem mechanicznym pod wpływem środka odurzającego, po otrzymaniu ostatecznych wyników badania krwi może grozić kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Pasażerowi w związku z posiadaniem środków odurzających może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xpek, 05.10.2019 12:15

a co słychać w ministerstwie hejtu? A co z kamienicą banasia? a ostatnia afera z ministrem rolnictwa ? a kaczyński został w końcu przesłuchany w sprawie afery z wieżowcami? A ten gość z knf co chciał 40 mln łapówki już został osądzony? A co z finansowaniem imperium rydzyka z budżetu państwa i pisowskich mediów?

kalafior, 05.10.2019 10:24

A co robila pod rządami PO ,przez 8 lat? Neumann powiedział wszystko o całej partii PO ,o KOD ....

barte, 04.10.2019 19:08

Tak policja pod rządami PIS robi sobie statystyki