reklama
reklama

Wpadła w poślizg i zatrzymała się w pobliskim polu

Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2018 14:30, PG
Przegląd wydarzeń na drogach powiatu wadowickiego.
Wpadła w poślizg i zatrzymała się w pobliskim polu

W czwartek (06.09.) po godz. 16:00 w Kalwarii Zebrzydowskiej na ul. Jagiellońskiej doszło do kolizji drogowej. Kierujący pojazdem marki hunday jadąc drogą krajową nr 52 z Wadowic w kierunku Krakowa, nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki mazda.

O tej samej godzinie w Przytkowicach policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę samochodu osobowego, który miał 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Natomiast o godz. 17:00 w Wadowicach na ul. Zegadłowicza w markecie Lidl pracownik ochrony ujął mężczyznę, który dokonał kradzieży wódki o wartości 78 zł. Towar został odzyskany i przekazany do dalszej sprzedaży. Przeciwko mężczyźnie został sporządzony wniosek do sądu o ukaranie.

Przed godz. 18:00 w miejscowości Jastrzębia (gmina Lanckorona) kierująca pojazdem nissan micra nie zachowała ostrożności, przez co wpadła w poślizg a następnie wypadła z drogi zatrzymując się na pobliskim polu. Pasażer tego samochodu został przewieziony na SOR do Myślenic. Doznał ogólnych potłuczeń. Czynności w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy