Wpadka podczas kontroli drogowej. Pijany, z zakazem i w dodatku poszukiwany

, Na sygnale, Wiadomości, 04.12.2019 16:07,
Teraz kierowcy grozi do 5 lat więzienia.
Wpadka podczas kontroli drogowej. Pijany, z zakazem i w dodatku poszukiwany

We wtorek (3.12) policjanci patrolujący teren gminy Stryszów zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który jak się okazało wsiadł za kierownice swojego samochodu w stanie nietrzeźwym.

Od mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu z ust, a badanie potwierdziło tylko przypuszczenia mundurowych. Kierowca miał w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

Policjanci w trakcie dalszych czynności ustalili, że mieszkaniec powiatu wadowickiego posiada dożywotni sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Na domiar tego, okazało się, że kierowca jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz za prowadzenie pojazdu pomimo sądowego zakazu.

Grozi mu do 5 lat więzienia.

źródło: policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 04.12.2019 19:35

Dlaczego Policja nie udostepnia nagran z zaczymania takich pokreconych indiwiduum???