reklama

Wpadka kierowcy. Dwa przestępstwa za jednym razem

, Na sygnale, Wiadomości, 25.05.2022 10:17,
37 – letni kierowca prowadząc samochód popełnił dwa drogowe przestępstwa.
Wpadka kierowcy. Dwa przestępstwa za jednym razem
W niedzielę (22.05.2022) o godz. 18:00 na ulicy Klasztornej w Kętach do kontroli drogowej zatrzymali samochód marki Mazda za którego kierownicą siedział 37 – letni mieszkaniec Kęt. Mundurowi wiedzieli, że mężczyzna ma sądownie orzeczony zakaz kierowania, a także nie posiada uprawnień do kierowania, ponieważ te zostały mu cofnięte rok temu. Powyższe ustalenia policjanci potwierdzili podczas legitymowania. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komisariatu Policji.

Za kierowanie pojazdem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast za złamanie sądownie orzeczonego zakazu kierowania grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy