reklama

Włamywacze z powiatu wadowickiego zatrzymani w Mszanie Dolnej

Na sygnale, Wiadomości, 04.11.2018 13:00, red
Okradali domy. Byli kompletnie zaskoczeni, kiedy ich zatrzymano.
Włamywacze z powiatu wadowickiego zatrzymani w Mszanie Dolnej
W nocy z 27/28 października na terenie gminy Mszana Dolna doszło do dwóch włamań do domów jednorodzinnych. W wyniku intensywnych działań podjętych przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej i Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie kilka godzin później zatrzymano sprawców tych włamań: trzech mieszkańców powiatu wadowickiego w wieku 38, 34 i 29 lat.

Jak informuje policja, kompletnie zaskoczeni sprawcy, którzy zostali zatrzymani do rutynowej kontroli drogowej trafili do policyjnego aresztu. W samochodzie którym podróżowali znaleziono całe skradzione mienie tj. gotówkę, biżuterię i sprzęt RTV. W wyniku tych przestępstw poszkodowani ponieśli straty w wysokości około 35 tysięcy złotych. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec włamywaczy środek izolacyjny w postaci 3-miesięcznego aresztu.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Z uwagi na dobro śledztwa Policja nie udziela więcej informacji. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 06.11.2018 07:44

Kijos tym że Andrychowska Policja Kryminalna też pokazała klase

Kijos, 05.11.2018 16:05

Bez przesady z tymi brawami, gdyby tego dokonał 7 latek czy babcia staruszka to jak najbardziej. A Policjanci właśnie taką mają pracę i za to otrzymują wynagrodzenie, czym tu się podniecać ....?

maria, 05.11.2018 08:36

duże brawa dla Policji za czujność i profesje.