Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

, Na sygnale, Wiadomości, 07.05.2020 12:00,
26 - letni mieszkaniec gminy Zator w trakcie włamania do jednej z hurtowni. Zaskoczony włamywacz na widok policjantów na podłogę upuścił plik skradzionych banknotów.
Włamywacz zatrzymany na gorącym uczynku

Jak informuje policja, w nocy z 3/4 maja po godzinie 3.00 mundurowi zauważyli uchylone drzwi wejściowe do jednej z oświęcimskich hurtowni. Postanowili sprawdzić powód dla którego drzwi nie są zamknięte.

Niepostrzeżenie weszli do pomieszczeń hurtowni, gdzie zaskoczyli włamywacza, w chwili gdy wyjmował pieniądze z kasy hurtowni. Z uwagi na założoną na głowę kominiarkę, policjanci nie mogli zobaczyć zaskoczenia na jego twarzy, ale zauważyli, jak na ich widok wypadł mu trzymany w ręce plik banknotów. 26 – latek trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

Na podstawie zebranych dowodów policjanci postawili zatrzymanemu zarzut kradzieży z włamaniem. Aktualnie policjanci sprawdzają, czy ma on związek z innymi przestępstwami.

Za kradzieże z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy