reklama

Włamanie do domu w gminie Andrychów

, Na sygnale, Wiadomości, 18.01.2021 10:40,
Policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali 37-latka, który włamał się do jednego z domów w gminie Andrychów, żeby ukraść alkohol.
Włamanie do domu w gminie Andrychów
Kilka dni temu andrychowski komisariat został poinformowany, że na terenie jednej z posesji w gminie Andrychów właściciel ujął włamywacza.

Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 37-latek, mieszkaniec gminy, wszedł na teren prywatnej posesji, gdzie przedostał się do pomieszczeń gospodarczych połączonych z budynkiem mieszkalnym, a następnie wyważył drzwi (kopiąc po nich) i wszedł do domu.

Jak wynikało z dalszych ustaleń mężczyzna poszukiwał alkoholu, lecz został przyłapany na gorącym uczynku przez domowników, którzy wrócili w tym czasie do domu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komisariatu Policji.

Straty jakie spowodował zostały wycenione na kwotę ponad 460 złotych. Kolejnego dnia mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał i złożył na tę okoliczność wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo 37-latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy