reklama

Włamanie do automatu na placu Mickiewicza

, Na sygnale, Wiadomości, 07.06.2021 09:09,
Włamanie na placu Mickiewicza w Andrychowie.
Włamanie do automatu na placu Mickiewicza
W poniedziałek (7.06) rano policjanci interweniują na placu Mickiewicza w Andrychowie. Jak się dowiadujemy, młody chłopak włamał się do automatu z zabawkami znajdującego się przy budce z lodami. Jego celem nie były zabawki, a pieniądze wrzucane przez dzieci do automatu.

Sprawca został zatrzymany, policja wyjaśnia sprawę.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 08.06.2021 06:42

@FeelFree komentarz cudowny :)

Archanioł Michał, 08.06.2021 06:35

Najważniejsze , że zgodnie z zapowiedzią bur. Wasztyla wszystkie autobusy od pierwszego czerwca są w Andrychowie. Może i są ALE NIE JEŻDŻĄ.

FeelFree, 07.06.2021 23:17

https://solaris.lem.pl/ksiazki/beletrystyka/przekladaniec/508-fragment-przekladaniec-wyprawa-profesora-tarantogi

FeelFree, 07.06.2021 23:17

@Zakolog - na dzień dzisiejszy to komentarzem z mojej strony do tego wszystkiego mógłby być jedynie fragment z książki "Przekładaniec". Konkretnie scenariusz pod tytułem: "Wyprawa prof. Tarantogi", a dokładnie VI-ta część tego widowiska. P.S. W razie czego proponuję znowu pisać w suahili.

Zakolog, 07.06.2021 22:08

@FeelFree - Muszę się przyznać, że ta nasza twórczość stawała się już nużąca, ciągła argumentacja na poziomie radnego Staszka, uwsteczniała nas i pewnie była ciężko strawna dla inteligentnego czytelnika. Również miałem zakończyć naszą pracę, oddając pole wyobrażeniom jakie suflowane są tej lokalnej legislatywie. Ale zobaczyłem przerażenie Tomusia, wielki strach. Teraz już wiem, że się potwornie boi, sam się do tego przyznał. Cóż, będziemy pisać nadal i zawsze coś z tego odłoży się u czytelników, a mamy ich, jak się okazało spore grono. Serdecznie pozdrawiam.

Archanioł Michał, 07.06.2021 21:39

Byłem w sprawie przewodniczącego. Mniemam ( upływ czasu ) Pani prokurator zdroworozsądkowo umorzyła. Co dalej? Nie wiem. To jaka kreują rzeczywistość można poznać po atakach na radną Studniarz. Przewodniczący wg mnie pozwala na chatce gościa RM jakim jest Zdzisław. "Dżentelmeni" Sarlej i Prus spuszczają wtedy głowy - gdzież by śmiali się przeciwstawić. Myśl o "kostkach z pańskiego stołu" to jest to. Radna "niewyspana" nie wzburzy się , że "samiec" atakuje bezbronną kobietę. Przewodniczący nie wyłączy mikrofonu choć to co się dzieje nie ma najmniejszego związku z sesją. Mam oczekiwać na spotkanie ze Zdzisławem :) "Ta zabawa nie jest dla dziewczynek". Co nie Zdzisek ;)

FeelFree, 07.06.2021 19:12

@Zakolog - byłem już wiele razy, ale w tej sprawie i w tym konkretnym miejscu jeszcze nie. Dopiero się wybieram, ale nie wiem kiedy. A z perspektywy "Pale Blue Dot" i aforyzmów Carla Sagana wygląda to wszystko zupełnie inaczej. Jak już informowałem mamNewsa miałem pisać tylko do końca czerwca, co wynikało z innych okoliczności. Ale w takim razie być może zmienię zdanie. Chociaż jeszcze nie wiem. Pozdrawiam. [email protected]

Zakolog, 07.06.2021 13:26

Drogi FeelFree, dziś mam prywatne pytanie. Czy byłeś już ? Czy też dopiero się wybierasz ? Nasz kieszonkowy Łukaszenka próbuje zastraszyć komentatorów przy pomocy art. 212 kk. Tym faktem ujawnił w całej rozciągłości swój modus vivendi. PS Muszę się przyznać, iż szacowałem jego zdolności intelektualne znacznie powyżej ich rzeczywistego poziomu – człowiek myli się całe życie.

FeelFree, 07.06.2021 10:03

@oshin22 - okazja do referendum -kolejna- właśnie przepadła kilka dni temu w chwili przegłosowania absolutorium. Referendum nie wypali, bo nie wierzę, aby 3/5 uprawnionych mieszkańców wzięło w nim udział. Zdobyć podpisy, aby się odbyło żaden problem. Natomiast zwykle referenda są nieważne właśnie z powodu wysokiego pułapu frekwencji. To nieadekwatny próg przy naszym stopniu dojrzałości do demokracji jako społeczeństwo. Zbyt mało osób interesuje się polityką lokalną; zwykle do chwili gdy ona "zapuka do drzwi". Większości społeczeństwa wystarcza życie OBIETNICAMI władzy... Natomiast SPALARNIA to pukanie przez burmistrza do drzwi wszystkich mieszkańców... w przeciwieństwie do zlikwidowanej szkoły SP3. To będzie kolejny test andrychowskiej demokracji. Wtedy zobaczymy ile osób woli kłamstwa przebrane w szaty prawdy, niż naga prawdę. Pozdrawiam.

oshin22, 07.06.2021 09:27

Miejsce utkane z atrakcji .... (Takich jak to zdjęcie "reprezentatywnego" miejsca z namalowanymi oknami oraz bezsensowna "obwodnica" czy spalarnia z TŻ jako prezesem....) Co trzeba zrobić żeby odwołać burmistrza ? Referendum, podpisy ? Ktoś pomoże ?