Weekend na drogach powiatu. 9 kolizji i 4 wypadki

, Na sygnale, Wiadomości, 12.03.2018 13:30, PG
To był naprawdę niespokojny weekend.
Weekend na drogach powiatu. 9 kolizji i 4 wypadki

W piątek (09.03.) przed godz. 10:00 w Kalwarii Zebrzydowskiej na ul. Krakowskiej kierujący samochodem marki ford fokus, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki forg kuga, doprowadzając do zdarzenia drogowego. Sprawca został ukarany mandatem.

W ten sam dzień, po godz. 10.00 w Stryszowie, również doszło do wypadku drogowego. Kierujący pojazdem marki hondajet nie udzielił pierwszeństwa pieszej, 82-letniej kobiecie, podczas włączania się do ruchu z parkingu na drogę powiatową, powodując zdarzenie drogowe. Kobieta została poszkodowana i przewieziona do szpitala. Z kolei kierujący samochodem posiadał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami wydane przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi.

Jak już pisaliśmy także w piątek przed godz. 19:00 na ul. Beskidzkiej w Andrychowie, z nieznanych przyczyn doszło do potrącenia pieszego, który przechodząc przez jezdnię znalazł się przed jadącym pojazdem marki volkswagen. Poszkodowany z obrażeniami został zabrany do szpitala w Wadowicach gdzie okazało się, że miał 1,7 promila alkoholu.A w niedzielę (11.03.) w Tomicach na ul. Wadowickiej po 18:00, kobieta kierując pojazdem marki renault clio, jadąc w kierunku Wadowic nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu chevroleta aveo, w wyniku czego najechała na jego tył. W zdarzeniu tym poszkodowana została kobieta kierująca chevroletem.
Oprócz wyżej wymienionych wypadków doszło w weekend jeszcze do 9 kolizji na drogach powiatu wadowickiego. To był naprawdę niespokojny weekend.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy