reklama

Wandale z Kęt poszukiwani

, Na sygnale, Wiadomości, 16.11.2020 10:56,
Komunikat z kęckiej policji.
Wandale z Kęt poszukiwani

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy uszkodzenia ośmiu metalowych wkładów do koszy na śmieci. Do zniszczenia wkładów doszło w pierwszych dniach października br. w Parku Miejskim przy ulicy Spacerowej w Kętach oraz na terenie Ośrodka Sportowo – Rekreacyjnego w Kętach przy ulicy Sobieskiego.

Świadkowie, którzy widzieli zdarzenie lub znają personalia chuligana, proszeni są o kontakt osobisty z policjantami z Kęt lub telefoniczny pod numer 47 83 26 500, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość

- apeluje policja.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy uszkodzenia karoserii samochodu osobowego. Chuligan 3 listopada br. w godzinach pomiędzy 7.45 a 11.00, na parkingu Osiedla Batalionów Chłopskich w Kętach, ostrym przedmiotem przerysował pokrywę bagażnika samochodu marki Fiat Grande Punto.


- Świadkowie, którzy widzieli zdarzenie lub znają personalia chuligana, proszeni są o kontakt osobisty z policjantami z Kęt lub telefoniczny pod numer 47 83 26 500, mailowy: [email protected] bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy