reklama

Wandale w akcji. Zniszczyli plac zabaw

, Na sygnale, Wiadomości, 24.06.2022 09:24,
Policjanci zabezpieczyli monitoring.
Wandale w akcji. Zniszczyli plac zabaw

Wandale w akcji. Niedawno pisaliśmy o wyrwanych znakach w samym centrum Andrychowa. Niestety, takich sytuacji jest o wiele więcej.

Poszukiwani są chuligani w nocy z niedzieli na poniedziałek (19/20.06) po północy uszkodzili infrastrukturę na terenie placu zabaw przy tężni solankowej i pumptrucku w Polance Wielkiej.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring na którym utrwalony został wizerunek podejrzanych. Sprawcy, który dopuścili się tego karygodnego czynu to młodzi mężczyźni. Na parking przy placu zabaw w Polance Wielkiej przyjechali oni samochodem marki Seat Leon typu hatchback koloru ciemnego.

- Apelujemy do osób, które rozpoznają mężczyzn lub pojazd na nagraniu z monitoringu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer telefonu 47 83 26 280 lub pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość - informują policjanci.źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy