Wakacje w pełni. Młodzież w nocy głośno się zachowuje, co przeszkadza niektórym mieszkańcom

, Na sygnale, Wiadomości, 16.07.2019 20:20, PG
Takie interwencje w wakacje to niemal codzienność.
Wakacje w pełni. Młodzież w nocy głośno się zachowuje, co przeszkadza niektórym mieszkańcom

Jak dowiadujemy się w Komendzie Powiatowej Policji w Wadowicach ostatniej nocy, z poniedziałku na wtorek (15-16.07.), funkcjonariusze byli wzywani przez mieszkańców aż do czterech interwencji związanych z zakłócaniem ładu i porządku publicznego.

Dwie takie interwencje miały miejsce w Przytkowicach (gmina Kalwaria Zebrzydowska), gdzie młodzież krzyczała i głośno puszczała muzykę. Z kolei dwa razy policjanci pouczali młodzież głośno się zachowującą w rejonie bloków oraz w okolic placu zabaw na ul. Starowiejskiej w Andrychowie.

Interwencje kończyły się najczęściej pouczeniami.

Faktem jest, że część młodzieży nie wyjechała nigdzie na wakacje i najzwyczajniej świecie nudzą się i próbują sobie wypełnić jakoś czas. Z kolei przeszkadza to innym mieszkańcom, którzy muszą rano wstać do pracy albo mają małe dzieci.

Jak widać nawet wakacje mają swoje ciemne strony.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]sa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Mieszkaniec2, 17.07.2019 18:57

Wypełnić czas... Wydzieraniem się i pijaństwem bez wakacji to również przeszkadza