reklama

W zaledwie pół godziny patrol policji zatrzymał dwóch piratów drogowych

, Na sygnale, Wiadomości, 07.12.2020 13:20, PG
Wystarczyło 30 minut, aby dwóch kierowców straciło prawa jazdy. Na drodze gminnej jeden z kierowców pędził 109 km/h, a drugi aż 111 km/h.
W zaledwie pół godziny patrol policji zatrzymał dwóch piratów drogowych

W środę (02.12.) po południu, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej kontrolowali prędkość w miejscowości Zembrzyce. Pojawienie się w danym miejscu patrolu skutkowało dwukrotnym zatrzymaniem dokumentu prawa jazdy. W zaledwie 30 minut patrol najpierw zatrzymał 30 -letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który samochodem marki Opel jechał 111km/h. Kilkanaście minut później, kolejny kierowca nie zważając na bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu, poruszał się z prędkością 109km/h. Był to 25-letni mieszkaniec powiatu suskiego, który kierował samochodem marki BMW. Tak samo jak poprzednik stracił uprawnienia do kierowania pojazdami i zakończył swoją jazdę. Obaj kierowcy dodatkowo zostali ukarani mandatami karnymi oraz dopisano do ich konta 10 punktów karnych.

Policja apeluje o bezpieczną jazdę. Nie zapominajmy, że na drodze nie jesteśmy sami. Brawurowa jazda znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia zdarzenia drogowego.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy