W weekend czterech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość

, Na sygnale, Wiadomości, 18.11.2019 11:45,
W weekend czterech kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość

W miniony weekend policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji podczas kontroli drogowej zatrzymali prawo jazdy czterem kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

W sobotę o godzinie 22.50 na ulicy Chemików w Oświęcimiu do kontroli drogowej policjanci zatrzymali kierowcę samochodu marki Citroen, który jechał z prędkością 110km/h na odcinku, gdzie obowiązywała prędkość do 50km/h. Jak się okazało za kierownicą pojazdu siedział 24 – letni mieszkaniec Libiąża.

W niedzielę o godzinie 21.00 Polance Wielkiej na ulicy Kasztanowej do kontroli został zatrzymany samochód marki VW Golf za którego kierownicą 19 – letni mieszkaniec gminy Zator. Mężczyzna jechał z prędkością 111km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 61 km/h.

O godzinie 21.30 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej do kontroli został zatrzymany samochód marki Peugeot, za którego kierownicą 22 – letni mieszkaniec Chełmka. Mężczyzna jechał z prędkością 109km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 59 km/h.

Pół godziny później na tej samej ulicy policjanci zatrzymali kolejnego pirata drogowego. 24 – letni mieszkaniec Osieka kierując samochodem marki Ford jechał z prędkością 108 km/h przy dozwolonej 50 km/h.

Za przekroczenie prędkości na sprawców wykroczeń policjanci nałożyli mandaty oraz punkty karne, a dodatkowo zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące..

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy