reklama

W szpitalu zmarła mieszkanka powiatu oświęcimskiego. Przyczyna: koronawirus

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 20.05.2020 10:34, red
Nowe informacje z sanepidu.
W szpitalu zmarła mieszkanka powiatu oświęcimskiego. Przyczyna: koronawirus
Jak informuje w środę rano sanepid w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu zmarła 86-letnia kobieta, mieszkanka powiatu oświęcimskiego.

- Potwierdzono, że przyczyną zgonu był COVID-19. Zmarła miała choroby współistniejące. Tym samym w Małopolsce liczba zgonów spowodowanych COVID-19 wynosi 40 - informuje Małopolski Urząd Wojewódzki.

Urząd informuje w środę, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnej osoby w Małopolsce - to kobieta w sile wieku z powiatu chrzanowskiego, która aktualnie przebywa w izolacji.

Jednocześnie na listę tzw. ozdrowieńców wpisano 2 młodych mężczyzn z powiatu nowosądeckiego, którzy przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce jest 629 ozdrowieńców.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy