reklama

W sylwestrową noc strażacy gasili kilka pożarów. Przyczyna?

, Na sygnale, Wiadomości, 01.01.2022 08:46,
Dla strażaków nie była to spokojna noc.
W sylwestrową noc strażacy gasili kilka pożarów. Przyczyna?
W sylwestrową noc w naszym regionie strażacy podjęli kilka interwencji związanych z gaszeniem niegroźnych na szczęście pożarów, których przyczyną były petardy.

W Jaroszowicach k. Wadowic na jednej z posesji doszło do pożaru drzewa, wcześniej w Radoczy płonął zagajnik, a minutę przed północą syreny alarmowe zawyły w Kalwarii Zebrzydowskiej. Ogień pojawił się w ogródku na jednej z posesji przy ulicy Kolejowej. Płonęła tam choinka.

W sylwestrową noc strażacy z Kalwarii interweniowali także przy ulicy Jagiellońskiej gdzie miał miejsce pożar w kotłowni jednego z domów.

Tuje płonęły także w Nowej Wsi k. Kęt przy ulicy Jana Pawła.

We wszystkich tych przypadkach sytuacja została szybko opanowana przez strażaków.

foto: 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z_neta, 01.01.2022 17:52

W Nowej Wsi nie ma ulicy Jana Pawła. Jest Jana Pawła II a to zasadnicza różnica. To tak jakby podać do wiadomości, że redakcja mamnewsa.pl mieści się przy ulicy Nowowiejskiej w Andrychowie, a nie przy Starowiejskiej. Błąd, fałsz fakenews, poważne redakcje nie popełniają tak banalnych błędów. Przy okazji warto zaznaczyć, że kim innym był Jan Paweł, a kim innym Jan Paweł II.