W sobotę zwiększona aktywność jednostek OSP

, Na sygnale, Wiadomości, 12.10.2017 09:15, a
O co chodzi?
W sobotę zwiększona aktywność jednostek OSP

Już w najbliższą sobotę, 14 października, w godzinach od 9:00 do 14:00 na terenie dzielnicy Podlesie zauważyć będzie można zwiększoną aktywność jednostek OSP.

- Spokojnie, to tylko ćwiczenia! Strażacy z jednostek OSP z terenu gminy Kęty brać będą udział w organizowanych przez Grupę Ratownictwa Medycznego OSP Kęty Podlesie Pierwszych Gminnych Manewrach Medycznych "Podlesie 2017". Podczas Manewrów uczestnicy zmierzą się z czterema symulowanymi zdarzeniami medycznymi a także z jednym zadaniem specjalnym - sprawnościowym, przygotowanym na terenie parku. Celem Manewrów nie jest rywalizacja między drużynami, a jedynie przygotowanie strażaków do realnych działań - informują nas organizatorzy z OSP Kęty Podlesie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy