reklama
reklama

W samochodzie na parkingu znaleziono ciało 44-letniej kobiety

Na sygnale, Wiadomości, 09.07.2024 10:10,
Śledczy ustalają okoliczności zgonu kobiety
W samochodzie na parkingu znaleziono ciało 44-letniej kobiety
W poniedziałek (8.07) o godzinie 16.50 na jednym z parkingów w rejonie ulicy Chemików w Oświęcimiu świadkowie ujawnili zwłoki kobiety, znajdujące się na przednim siedzeniu pasażera. W trakcie czynności policjanci ustalili, że zwłoki należą do 44 – letniej kobiety bez stałego miejsca zamieszkania.

- Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich, jednakże decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu. Funkcjonariusze ustalili, że peugeot należał do mieszkanki Oświęcimia, która przekazała go znajomemu, który zobowiązał się dokonać drobnej naprawy. W pojeździe podczas oględzin funkcjonariusze ujawnili m. in. puste butelki, po różnego rodzaju alkoholu - informuje asp. szt. Małgorzta Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy