W Rzykach oślepiają laserem kierowców!

, Na sygnale, Wiadomości, 20.01.2020 14:50, DK / WB
Oślepienie laserem podczas jazdy samochodem, może być tragiczne w skutkach dla zdrowia i życia.
W Rzykach oślepiają laserem kierowców!

Jak przekazują na mieszkańcy miejscowości Rzyki k. Andrychowa, od kilkunastu dni, w okolicach cmentarza i remizy OSP, nieznani sprawcy oślepiają laserem kierowców w przejeżdżających samochodach.

Jak przekazuje nam pani Krystyna, sprawa została już zgłoszona na policję, niestety sprawcy pozostają nieuchwytni. - Ostatnio w godzinach wieczornych, wracając z kościoła o godzinie 19:00 zostaliśmy z mężem oślepieni laserem. Mąż podjął działania żeby uchwycić sprawców, niestety nie znalazł nikogo. - mówi nam mieszkanka Rzyk.

Oślepienie laserem podczas jazdy samochodem, może być tragiczne w skutkach dla zdrowia i życia. Laser nie tylko oślepia i tym samym kierowca może spowodować wypadek ale także może trwale uszkodzić wzrok.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rzycon, 21.01.2020 10:24

Odezwał się wieprz z Wieprza

Rokutek, 20.01.2020 19:08

Rzyki stan umysłu toboły i betony

Rokutek, 20.01.2020 19:07

Rzyki stan umysłu toboły i betony